
Крафт-пакет помаранчевий 32х13х42,5см з крученими ручками з логотипом
від 36,20 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1708
- +380 (93) 815-59-10
Крафт-пакет помаранчевий 32х13х42,5см з крученими ручками з логотипом.
Ми друкуємо зображення на крафтових пакетах за допомогою шовкографії (шовкотрафарет). До основних переваг цього методу відносять довговічність та яскравість фарб, великий вибір кольорів фарб та їх властивостей (металізовані фарби), а також можливість замовити друк на пакетах від 100 штук.
Крафтові пакети 32х13х42,5см виготовлені з білого високоякісного фінського паперу щільністю 100 г/кв.м., задрукованого в помаранчевий колір. Ручки теж помаранчевого кольору. Ці пакети можна використовувати для упаковки та транспортування продуктів харчування та для промислової групи товарів.
Ціна вказана за пакет без нанесення.
Вартість нанесення залежить від розміру накладу та кількості кольорів нанесення, одностороннього або двостороннього друку. Термін виготовлення 5 робочих днів.
Доставка Новою поштою.
Передплата 100%.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 425 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Щільність паперу | 100 г/м2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Бічна складка | 65 мм |
- Ціна: від 36,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.

