
Крафт-пакет бурий 32х13х42,5см з крученими ручками з логотипом
від 30,10 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 3603
- +380 (93) 815-59-10
Крафт-пакет бурий 32х13х42,5см з крученими ручками з логотипом.
Ми друкуємо зображення на крафтових пакетах за допомогою шовкографії (шовкотрафарет). До основних переваг цього методу відносять довговічність та яскравість фарб, великий вибір кольорів фарб та їх властивостей (металізовані фарби), а також можливість замовити друк на пакетах від 100 штук.
Крафтові пакети 32х13х42,5см виготовлені з високоякісного фінського паперу щільністю 100 г/кв.м. Їх можна використовувати для упаковки та транспортування продуктів харчування, так і для промислової групи товарів.
Ціна вказана за пакет без нанесення.
Вартість нанесення залежить від розміру накладу та кількості кольорів нанесення, одностороннього або двостороннього друку. Термін виготовлення 5 робочих днів.
Доставка Новою поштою.
Передплата 100%.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 425 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Щільність паперу | 100 г/м2 |
| Колір | Коричневий |
| Бічна складка | 65 мм |
- Ціна: від 30,10 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.









