
Крафт-пакет бурий18х8х40см з крученими ручками під дві пляшки вина з логотипом
від 24,70 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 3608
- +380 (93) 815-59-10
Крафт-пакет бурий 18х8х40см з крученими ручками під дві пляшки вина з логотипом.
Ми друкуємо зображення на крафтових пакетах за допомогою шовкографії (шовкотрафарет). До основних переваг цього методу відносять довговічність та яскравість фарб, великий вибір кольорів фарб та їх властивостей (металізовані фарби), а також можливість замовити друк на пакетах від 100 штук.
Бурі крафтові пакети 18х8х40см з крученими ручками під пляшку вина виготовлені з високоміцного та вологостійкого фінського паперу щільністю 120 г/кв.м. Пакет підходить для транспортування пляшки вина, шампанського або іншого спиртного напою, витримує вагу до 15кг. Кручені ручки з крафт паперу надійно приклеєні зсередини.
Ціна вказана за пакет без нанесення.
Вартість нанесення залежить від розміру накладу та кількості кольорів нанесення, одностороннього або двостороннього друку. Термін виготовлення 5 робочих днів.
Доставка Новою поштою.
Передплата 100%.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Щільність паперу | 120 г/м2 |
| Колір | Коричневий |
| Бічна складка | 40 мм |
- Ціна: від 24,70 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.









