
Крафт-пакет білий 32х19х34см з крученими ручками "на виніс" з логотипом
від 31,80 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 3710
- +380 (93) 815-59-10
Крафт-пакет білий 32х19х34см з крученими ручками "на виніс" з логотипом.
Ми друкуємо зображення на крафтових пакетах за допомогою шовкографії (шовкотрафарет). До основних переваг цього методу відносять довговічність та яскравість фарб, великий вибір кольорів фарб та їх властивостей (металізовані фарби), а також можливість замовити друк на пакетах від 100 штук.
Крафтові пакети 32х19х34см виготовлені з білого високоякісного фінського паперу щільністю 100 г/кв.м. Їх використовують для упаковки та транспортування продуктів харчування "на виніс" в закладах громадського харчування.
Ціна вказана за пакет без нанесення.
Вартість нанесення залежить від розміру накладу та кількості кольорів нанесення, одностороннього або двостороннього друку. Термін виготовлення 5 робочих днів.
Доставка Новою поштою.
Передплата 100%.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 340 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 100 г/м2 |
| Бічна складка | 95 мм |
| Призначення | Для продуктів |
- Ціна: від 31,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.

