
Крафт-пакет малиновий 32х13х28см з крученими ручками з логотипом
від 31 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1719
- +380 (93) 815-59-10
Крафт-пакет малиновий 32х13х28см з крученими ручками з логотипом.
Ми друкуємо зображення на крафтових пакетах за допомогою шовкографії (шовкотрафарет). До основних переваг цього методу відносять довговічність та яскравість фарб, великий вибір кольорів фарб та їх властивостей (металізовані фарби), а також можливість замовити друк на пакетах від 100 штук.
Крафтові пакети 32х13х28см виготовлені з білого високоякісного фінського паперу щільністю 100 г/кв.м., задрукованого в малиновий колір. Ручки теж малинового кольору. Ці пакети можна використовувати для упаковки та транспортування продуктів харчування та для промислової групи товарів.
Ціна вказана за пакет без нанесення.
Вартість нанесення залежить від розміру накладу та кількості кольорів нанесення, одностороннього або двостороннього друку. Термін виготовлення 5 робочих днів.
Доставка Новою поштою.
Передплата 100%.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Щільність паперу | 100 г/м2 |
| Бічна складка | 65 мм |
- Ціна: від 31 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.

