
Шопер чорний з бавовни (канвас) 38х40см з логотипом
від 123 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 3302
+380 (96) 809-54-85
- +380 (93) 815-59-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шопер чорний для покупок з бавовни (канвас). Щільність 220г/кв.м. Ширина 38 см, висота 40 см. Довжина ручок 60см. Шопер витримує вагу до 20 кг.
Ціни вказані за шопер без нанесення. Вартість нанесення залежить від розміру накладу та кількості кольорів нанесення, одностороннього або двостороннього друку.
Вид нанесення: шовкотрафаретний друк.
Термін виготовлення 5 робочих днів.
Доставка Новою поштою.
Передплата 100%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Тип | Сумка для покупок |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Щільність | 220 г/м2 |
| Ширина | 380 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 123 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.



