Шопер IVONA з джуту з ручками та ламінацією 40х15х35 см. Щільність 350г/м2. Всередині сумки водовідштовхувальна ламінація, яка допомогає тримати форму. Витримує вагу до 12 кг.
Кольори дивіться на фото.
Види нанесення: шовкотрафаретний друк, DTF-друк.
Ціни вказані за шопери без нанесення.
Вартість нанесення залежить від розміру накладу та кількості кольорів нанесення.
Термін виготовлення 5 робочих днів.
Доставка Новою поштою.
Передплата 100%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 350 мм |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Ширина | 400 мм |
| Максимальна вага | 12 кг |
| Тип тканини | Джут |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Джут |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 194 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.










